Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Λωρίδα φώτων LED RGB 5050 Έξυπνος έλεγχος 12V 5mm 10mm Μονάδα LED Bar
| Τύπος εφοδιασμού: | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Είδος: | Ζεστό πωλήσεις υφασμένα γυναικεία καλοκαιρινά ρούχα γραφείου |
Φως LED RGB εξωτερικό τοπίο φωτισμός Ultra φωτεινότητα φθηνό
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | DC5V/12V/24V |
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Υψηλής πυκνότητας SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m
| Χρώμα: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δυναμικό: | 24V |
| Βάρος: | 9 κιλά |
Μόνιμο έξυπνο φως λωρίδας LED εσωτερικά και εξωτερικά πολύχρωμα διακοσμητικά φώτα Χριστουγέννων
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Πολυλειτουργικά προϊόντα φωτισμού 2m ανά σύνολο LED Strip Light με FPC Flexible PCB Board και Epistar5050 Chip
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P |
Ελαφριά αδιάβροχη IP67 RGB 24v των εύκαμπτων οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ υψηλή πυκνότητα Dotless λουρίδων
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
IP68 8mm πλάτος 120leds/M 14.4W/M 2835 οδήγησε το φως λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 120leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/m |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Υψηλής φωτεινότητας 60LED Διανοητικό RGB Strip Light 12V Εξωτερικό Αδιάβροχο COB Διευκρινίσιμη RGB LED Strip
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD5050 |
| Ποσοστό IP: | IP65 |
Υπερφωτεινή ευέλικτη RGB Smart LED Strip IP65 Αδιάβροχες Φωτεινές Λωρίδες Φωτιστικά διακοσμητικά για το σπίτι, το ξενοδοχείο, το μπαρ
| Επίπεδο φωτεινότητας: | 256 επίπεδο |
|---|---|
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP65 |
| Τύπος: | Λωρίδες LED Flex |

