Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
24V 48 Φώτα ευέλικτη εξωτερική διακόσμηση LED ευέλικτο φως για το μοναδικό σχεδιασμό σας και την προστασία των προσωπικών πληροφοριών
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| LED: | 48LED/m |
Διαφορετικό χρώμα και αποτέλεσμα 24V 48 Φωτό ευέλικτη εξωτερική διακόσμηση LED ευέλικτο φως
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Ευέλικτη και εύπλαστη λωρίδα φωτισμού υψηλής φωτεινότητας με IP65 AC110-240v
| Βόλτ: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 18W/m |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Υψηλής ποιότητας φωτεινότητα LED φωτιστικό μοντέλο IP68 για διαφήμιση διακοσμητικά φώτα θεματικά πάρκα
| Αριθμός LED: | 3 |
|---|---|
| Προβολή Ang: | 160 ° |
| Μοντέλο: | Λυχνία LED |
48 φωτεινό έξυπνο σπίτι διχρωματικό υψηλή φωτεινότητα τέλεια διακόσμηση σπιτιού LED ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |
Καλύτερη τιμή 48 φωτεινό έξυπνο σπίτι διχρωματική υψηλή φωτεινότητα τέλεια διακόσμηση σπιτιού LED ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |

