Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Λωρίδα φωτισμού LED RGB με βαθμό στεγανότητας IP65 12V Εύκαμπτη ταινία SMD5050 για εσωτερική και εξωτερική χρήση
| Δυναμικό: | DC 12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Γωνία δέσμης: | 120 ° |
|---|---|
| Πακέτο: | 5m/roll |
| Μοντέλο: | Λυχνία LED |
Ευέλικτη λωρίδα σημάτων Αδιάβροχη 12V/24V SMD2835 RGBW Ευέλικτη 50m ρολό εξωτερικής διακόσμησης
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Λωρίδα φώτων LED 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Εύκαμπτη USB Δυνατότητα ρύθμισης φωτεινότητας για εσωτερικό/εξωτερικό φωτισμό Διακόσμηση τοπίου
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Ψηφιακό LED Strip Ευέλικτο Μαγικό Όνειρο
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
Καυτή πώληση Full Color RGBW Pixel DC12V LED Strip SMD2835 60LED διευκρινίσιμο ευέλικτο SPI DMX Strip Light
| Πηγή ενέργειας: | Προσθήκη |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 6 60 |
| Βαθμός IP: | IP65 |
Υψηλής πυκνότητας 480leds Υψηλής απόδοσης 24V IP67 Θερμο άσπρο 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit για οικιακή οροφή κήπου
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
12mm PCB LED ευέλικτο φως πλύσης τοίχου με οπτικό φακό IP65
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |

