Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Χονδρικό Super Bright Ευέλικτο Πίσω φωτισμένο LED Strips Φως Ευέλικτο SMD 5050 LED Strip Φως Ευέλικτο PCB DC12V
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Προστασία: | IP65 |
| Μαργαρίτης: | Καλαθοσφαίνω |
Πλειστηριασμός 2835 Pixel Strip Light Full Color IP 65 Waterproof DC12V Led Strip Light για διαφημιστικές πινακίδες
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Φωτισμός εξωτερικού DC24V Φωτισμός υψηλής ποιότητας Ευέλικτη λωρίδα νεονίου
| Περίοδος εγγύησης: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Led Ποσ: | 60/90/120 |
| Αδιάβροχο: | Υδατοασφαλής κόλλα |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Δυναμικό: | DC12V |
|---|---|
| Τάση εισόδου ισχύος: | AC110-220V |
| Τύπος αντικειμένου: | Ελαφριές σειρές |
Υψηλή φωτεινότητα Μαγικό λευκό SMD2835 RGB ρεύμα νερού 12V 24V COB LED Strip Light COB ευέλικτη λωρίδα
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| ισχύς utput: | 14.4W/m |
| Υποστήριξη Dimmer: | Ναί |
Ελαστικό φωτιστικό λύσεις
| Επίπεδο φωτεινότητας: | 256 επίπεδο |
|---|---|
| Χρώμα θερμοκρασίας: | 3000/4000/6500K |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία: | IP65 |
Φώτα LED Strip Εξωτερικά Αδιάβροχα Φώτα LED Αλλαγή χρώματος RGB έξυπνα φώτα Strip Εσωτερικό διακοσμητικό φως
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Διακοσμητικό RGBW 24V 12V Αδιάβροχο Εξωτερικού Χώρου Έξυπνο Φωτιστικό Led Strip Προσαρμοσμένο 5050 5M 10M 15M Φώτα Τροχών
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Φαρμακευτική τιμή χονδρικής πώλησης DC12V 60leds RGB Full Color IP65 SMD3535 Super Brightness Led Strip Light
| Δείκτης απόδοσης χρώματος: | 80-90 |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Μοντέλο: | SMD 3535 |
Προσαρμογή Led Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/ρολό LED Strip Light Μονόχρωμη Εσωτερική Διακοσμητική Ταινία για Νυχτερινό Φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

