Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
WS2811 εύκαμπτο οδηγημένο φως σχοινιών χρώματος ονείρου λουρίδων προσπελάσιμο 5050 RGB 12V 24v 300LEDs
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 14.4W/m |
Λευκή/Ψυχρή Λευκή/Θερμή Λευκή Λωρίδα Φωτισμού LED για Εύκαμπτη Φωτιστική Ταινία Τοίχου και Εύκολη Εγκατάσταση
| Ποσότητα LED: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Ισχύς: | 18W/m |
| Τάξη IP: | IP65 |
Ακτίβες LED Strip Light Strip Υπερ- λεπτός Πίνακας φωτισμού Φlexible Wall Washer Diffuse Reflection SMD2835 24V
| Ποσότητα LED: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 18W/m |
| Τάξη IP: | IP65 |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος διακόπτη: | Ανοίξτε / Κλείστε |
24V υψηλής φωτεινότητας LED λωρίδιο φωτισμού ️ Ευέλικτη SMD ταινία για αρχιτεκτονικό φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Εμπορικό φως LED SMD2835 RGBW DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED με τηλεχειριστήριο
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Κατασκευαστής φωτιστικών ταινιών εξωτερικού χώρου Led Strip Lights Αδιάβροχο IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
COB Υψηλής Φωτεινότητας Υψηλής Φωτεινότητας 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k Φωτιστικό LED Strip Φωτιστικό LED Tape για Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
IP65 χρώμα - φω'τα λουρίδων των μεταβαλλόμενων εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V για το θόλο, διάδρομος
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
2835 λωρίδα φωτισμού led εξωτερικού χώρου αδιάβροχη λωρίδα φωτισμού 24V IP65 ιδανική για δημιουργική διακόσμηση φωτισμού σπιτιού
| Στυλ Σχεδιασμού: | Μοντέρνο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Συμπλέκτης |
| Εγγύηση: | 2 έτη |

