Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Υψηλή φωτεινότητα 5050 RGB Led Strip Light DC12V Διακοσμητικό Strip Light Rgb Wifi IP65 Αδιάβροχο και IP20
| Μήκος: | 5 μ. |
|---|---|
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
| Λυχνία LED: | Επιστάρ ή προσαρμόστε |
Έξυπνα φώτα LED 5050 2835 Ευέλικτα φώτα LED 12V 24V 110V 220V για διακόσμηση σπιτιού Φως εξοικονόμησης ενέργειας
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
|---|---|
| Ελεγχος: | DMX512 |
| Προέλευση της αποστολής: | ΚΙΝΑ |
48 LED Strip Light Smart Home Δύο χρώματα Υψηλή φωτεινότητα Τέλεια διακόσμηση σπιτιού Ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
| Τεχνική ένταση: | DC24V |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Τάση εισόδου (V): | DC12V |
|---|---|
| Τύπος: | Λωρίδες φωτός LED |
| Λειτουργική διάρκεια ζωής (ώρα): | 100000 |
Οδηγημένη λουρίδα των εγχώριων εύκαμπτων RGB οδηγήσεων Wifi Bluetooth Αμαζόνιος Alexa Google εξαρτήσεων λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65 |
| μήκος: | 5000*10mm |
Εύκαμπτο φως λουρίδων 12v 120Led/M 5m/Roll οδηγημένο Smd5050
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Λωρίδες φώτων LED SMD 5050 150 LED RGB Full Color 5 μέτρων 12v Λωρίδα ταινίας LED Φως κορδέλας Φως Μη αδιάβροχο IP20
| Ζωή: | 30000h |
|---|---|
| Πακέτο: | 5m/σχοινί |
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |
SMD 5630 φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων για τις διακοπές, γεγονός, παρουσιάζει, έκθεση
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων οδηγήσεων SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
180 βαθμός 5M μήκος 512leds/m οδηγημένο φως λουρίδων 14W/M ΣΠΑΔΙΚΑΣ
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 512leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14W/M |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

