Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
DC24V θερμή πώληση διακοσμητικό φως LED λωρίδας λευκό/θερμό λευκό SMD5050RGBW ασφάλεια ευέλικτο φως
| Ονομασία των στοιχείων: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τάξη IP: | IP65 |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
DC 12V Φωτεινή Έξοδος Υψηλής Φωτεινότητας Led Strip Light 5050 300leds Φωτισμός Οπίσθιου Φωτισμού 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Σούπερ φωτεινή λωρίδα LED 2835 RGB Εύκαμπτες λυχνίες LED για διακόσμηση σπιτιού, φωτισμό ξενοδοχείου, εμπορική προβολή
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Έξυπνες, εύκαμπτες λωρίδες LED RGB WS2811 με δυνατότητα ατομικής διευθυνσιοδότησης και έλεγχο μέσω εφαρμογής, 12V/24V για διακόσμηση σπιτιού
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
|---|---|
| Προϊόν: | Strips Light 12V/24V |
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M εύκαμπτη οδηγημένη λουρίδα 7.2w
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | smd5050 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |

