Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Πολυλειτουργικά προϊόντα φωτισμού 2m ανά σύνολο LED Strip Light με FPC Flexible PCB Board και Epistar5050 Chip Material
| Εξουσία: | 1.2W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Rgbw |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Ευρέως χρησιμοποιούμενη σε διακοσμήσεις λωρίδων φώτων led Έξυπνη Ευέλικτη Εσωτερική DV12V SMD5050 RGB LED Λωρίδα Φωτός Πολύχρωμες Λωρίδες Φώτων Για Διακόσμηση Σπιτιού
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φωτισμός εσωτερικών και εξωτερικών διακοσμητικών χώρων
| Χρόνος δειγματοληψίας: | 7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Τάση λειτουργίας: | 12V/24V |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Τύπος προϊόντος: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
| Έλεγχος: | DMX512 |
4.8W RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Warm White Brightness Led Strip Light
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Προσαρμοσμένη Εύκαμπτη Λωρίδα LED WS2835 24V 120 LED/M με Τρεχούμενο Νερό, Φώτα Λωρίδας LED με Ροή Τρεξίματος και Ελεγκτή Πίνακα Αφής 10M
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Κατασκευαστής DC12V Ευέλικτη λωρίδα LED SMD2835 Υψηλή φωτεινότητα 300 LEDS/m Λωρίδα φωτισμού LED ασφαλείας
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
Χονδρικό Cob Μεγάλο Led Strip DC12V SMD3528 Εξωτερικό Led Ευέλικτο Smart Strip Φως για διακόσμηση
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3528 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Θερμό Λευκό Εξαιρετικά Φωτεινό Εύκαμπτο Προμηθευτές SMD5050 300 Leds Έξυπνο 12V Αδιάβροχο Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |

