Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM SMD 3535
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Φασόλι αδιάβροχο DC5V 12V F5 9mm θαύματος υπαίθριο οδηγημένο εικονοκύτταρο ελαφρύ 0.15W
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 οδηγημένος λαμπτήρας καπέλων αχύρου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πίνακας σημαδιών |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |
DC12V αδιάβροχη οδηγημένη ελαφριά ενότητα Smd2835 71mm ενιαία έγχυση Backlight χρώματος Ip65 1W
| Στοιχείο: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 71mm |
| Δύναμη: | Ενιαίο χρώμα |
12v 50mm Cabochon Led Light Διακόσμηση εκθεσιακού χώρου RGB Pixel LED Διασκέδαση
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D50S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Καλύτερη πώληση χαμαιλέων διασκέδαση αναβάσεις φωτισμός αδιάβροχο RGB πάρκο διασκέδασης φως led fairground φως
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εντός/εξωτερικά |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
3535 Πηγή φωτός LED 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα για ψυχαγωγία
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |
Φως LED 12V 2W RGB LED Φως Pixel
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
12v 24V LED Light Power Supply με 100-265V Εισερχόμενη τάση LED Driver 60w 100w
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W-A |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 199*62*31mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Πυρόστακτο Ip65 SMD5050 LED Light Module 12V 1.2W 130lm LED Module για σήμανση
| Διάρκεια ζωής: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
| Σχήμα: | XH-MZ6616M12 |
DV12V SMD5050 RGB LED Φωτιστική ταινία 60Leds/M Πολύχρωμα έξυπνα φώτα ταινίας για κτίρια AD
| Τύπος προϊόντος: | Φωτισμός |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 60 LEDs/m |
| Τύπος σκιάς: | ΕΠ |

