Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
100W 120W 150W 200W 12V Led τροφοδοσία ρεύματος Ip67 Αδιάβροχος οδηγός LED για φως LED
| Model Number: | XH-200W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V/36V |
| Input Voltage: | 170-265V |
Προσαρμοσμένη πηγή φωτός LED σημείου IP67 DC36V Αδιάβροχο 2W Μεγάλης απόστασης Μετάδοση Μεγάλη διάρκεια ζωής Μονάδα φωτός LED
| Προβολή Ang: | 120 ° |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 20-60° |
| Αδιάβροχος: | IP67 |
1.5w ελαφριά ενότητα 3 των οδηγήσεων έγχυση των οδηγήσεων φακός 2835 ενότητα 5730 οδηγήσεων SMD
| Τύπος: | οδηγημένες ενότητες |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 65*18 (χιλ.) |
| Τύπος οδηγήσεων: | SMD 2835 5730 3LEDS |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED φώτα ορόφους IP68 αδιάβροχα για εργασία διακόσμησης κήπου Alexa Google
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Ποικιλία λειτουργίας Εξωτερικό φωτισμό διακοπών με 72pcs Προσαρμόσιμα κουτιά φωτισμού LED IP67 Αδιάβροχο
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP68 Ανεμπόδιστο φωτισμό οροφών έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED 1.5W Wattage διακόσμηση κήπου
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
Μακροχρόνια RGB εξωτερικά φώτα LED Φώτα οροφής IP68 Αδιάβροχα για εργασίες διακόσμησης κήπου Alexa Google
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
25mm 1.5w Μόνιμος υψηλής ποιότητας φωτισμός LED Χριστουγεννιάτικα φώτα LED οροφής διακοσμητικά φώτα
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
IP68 RgbW Led Light Πάρτι Χριστουγεννιάτικα Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φωτισμοί
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP68 RgbW Πάρτι Χριστούγεννα LED Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

