Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
Η ελαφριά, υψηλή φωτεινότητα 9mm εικονοκυττάρου των ΣΥΝΕΧΩΝ 5V IP67 0.15W οδηγήσεων εικονοκύτταρο οδήγησε το φωτισμό
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Δύναμη: | 0.15W |
RGB πλήρες χρώμα 12mm αδιάβροχο μίνι οδηγημένο φως των οδηγήσεων εικονοκυττάρου φω'των F8 DC05V
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Ελαφρύ φασόλι θαύματος των οδηγήσεων σημείου IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGBW |
Υπαίθριο IP67 0.3W ελαφρύ φασόλι θαύματος των RGB οδηγήσεων σημείου DMX512 Smd5050 DC12V 20mm
| Όνομα προϊόντων: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
0.75W 6898 ελαφρύ IP67 των RGB οδηγήσεων σημείου Smd3535 DC5V 30mm αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | G3003S12 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Χρώμα: | RGB |
DMX512 ελαφρύ φασόλι αδιάβροχο IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm θαύματος των Rgb οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5w |
| Τάση: | DC24V |
Smd5050 DC12V 30mm ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W των οδηγήσεων σημείου DMX512 RGBW
| Όνομα προϊόντων: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*11.7mm |
| Τάση: | DC12V |
12mm Pixel LED Φως Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Θέματα φωτισμού Αδιάβροχο IP68 12V Εξωτερικό RGB πλήρες χρώμα
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
24V ευέλικτη ευφυής μονόχρωμη RGB εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση σπιτιού LED λωρίδα φωτός
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Φαρμακευτική τιμή 24V ευέλικτη ευφυής μονόχρωμη RGB εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση σπιτιού LED λωρίδα φωτισμού
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |

