Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
Μακροχρόνια διασκέδαση Led Lighting Μακροχρόνια διάρκεια ζωής PC Shell
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα LED Pixel για τις οροφές των σπιτιών 12V 20MM διακοσμητικό λαμπτήρα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα LED με πιστοποίηση CE και 3 LED SMD5050 RGBW
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP67 Αδιάβροχο PVC Ενέσιμη Προσαρμοσμένη φωτεινή μονάδα LED DC12V SMD3030 για διαφημιστική υπηρεσία
| Μέγεθος: | W13*L63mm |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 100 lm |
| Εφαρμογή: | Διαφημιστική διακόσμηση |
SMD2835 IP68 Waterproof High-Lumen LED Light Module long lifespan for landscape lighting and equipment backlighting
| Θάνατος: | Μονάδα LED |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρήση: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
20mm LED πηγή φωτός σημεία διευθύνσιμο χρώμα IP67 DC12V έξυπνο σημείο ελέγχου φως εξωτερικό μόνιμο LED φωτιστικό μοντέλο
| LED: | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| τρύπα διατρήσεων: | 20 mm |
| Υλικό σώματος λάμπας: | Πλαστική ύλη |
SMD φως 5050 ελαφρύ 12mm τετραγωνικό προσπελάσιμο 1903 DMX512 Χριστουγέννων RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου διακοπών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | PC |
Αδιάβροχο Ws2811 UCS1903 Πλήρως χρωματικό τετράγωνο LED Pixel 12mm 12v LED φως
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | PC |
Rgb Square Pixel Led Lighting Αδιάβροχο Dmx Rgb Πολυχρωματικό 12mm 5V 12V Διακόσμηση Διακοπές Φως Τοπίου
| Άρθρο: | Διάμετρος LED φωτεινό οθόνη |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Pixel Εξωτερικά φώτα διακοπών
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

