Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
3W RGB Module Led Light Εξωτερική διαφήμιση Module φωτεινό φως LED 12V Φθοριούχο Αδιάβροχο φωτιστικό σύνολο 3030 για LED σήμα
| Μέγεθος: | W10*L60mm |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 80 LM |
| Εφαρμογή: | διαφημιστική διακόσμηση |
Υδατοασφαλής παροχή ηλεκτρικής ενέργειας LED DC Switching 12v 100W Ip67 LED Driver για εξωτερικό φωτισμό LED
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W-B |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Φωτεινές λωρίδες LED έξυπνα ευέλικτα 12V LED φωτιστικά κιτ για το ταβάνι του υπνοδωματίου Led άκαμπτη λωρίδα
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισόδου (v): | DC5V/12V/24V |
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
SMD5050 Υψηλής Ποιότητας 130LM RGB DC12V LED Φωτεινή Μονάδα Αδιάβροχη για Εξωτερική και Εσωτερική Διακόσμηση Σπιτιού
| Keyword: | LED Modules |
|---|---|
| Application: | Channel Letters |
| Protection: | IP67 |
Υψηλής ποιότητας φωτεινότητα LED φωτιστικό μοντέλο IP68 για διαφήμιση διακοσμητικά φώτα θεματικά πάρκα
| Αριθμός LED: | 3 |
|---|---|
| Προβολή Ang: | 160 ° |
| Μοντέλο: | Λυχνία LED |
Φωτισμός κτιρίου Mesh Pixel Led Φως RGB DMX Control LED Σημειακό Φως
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Το RGB εικονοκύτταρο φωτεινότητας P62.5 υψηλό οδήγησε οδηγημένη την οθόνη αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη κραυγή κουρτινών πλέγματος τηλεοπτική
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
Ικανότητα ενότητας 5W Κ-8000C 128MB-32GB λουρίδων ελεγκτών των προγραμματίσημων RGB οδηγήσεων
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Miracle Bean |
| Τύπος: | Χειρωνακτικός διακόπτης, ελεγκτής των οδηγήσεων καρτών Κ-8000C SD |
20mm οδήγησαν ελεγχόμενο DMX512 IP67 Artnet φω'των οδηγημένο φως εικονοκύτταρο εικονοκυττάρου σημείου μητρών το λογισμικό οδηγημένο DC5V
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
50000 ώρες Διασκέδαση Φώτα LED Πολυχρωματικά πλαστικά Φώτα LED για παιδική χαρά
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |

