Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led light controller ] Αντιστοιχία 2202 προϊόντα.
Διακοσμητική διακόσμηση τοπίου χρώμα εξωτερικό Rgbw κυκλικό Led Light Kit με ελεγκτή
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
12V έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED DMX512 Control IP67 Αδιάβροχο για διακόσμηση κήπου
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Σημείο τοπίου Pixel Led Light Rgb Εξωτερική διακοπτική διακόσμηση 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μονάδα LED AC 110V/220V Υψηλής Φωτεινότητας SMD 2835 Led Φως για Επιγραφές
| Tem: | Μονάδα LED |
|---|---|
| Ετικέτα τσιπ: | Προσαρμόσιμη |
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
Φαρμακείο απευθείας πώληση Υψηλής ποιότητας Φώτα εκθεσιακών χώρων 50mm DC24V IP67 RGBW Led Point Lights Πάρκο διασκέδασης Φώτα LED
| Εξουσία: | 2W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Rgbw |
| Υλικό: | Η/Υ |
IP67 Αδιάβροχη LED φωτεινή μονάδα Προγραμματιζόμενο RGB Led Point Light Μεταφορά σήματος μεγάλης απόστασης για έργα διακόσμησης ορόσημων
| Γωνία θέασης: | 120° |
|---|---|
| Τύπος: | Φως σημείου με LED |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
Rgb Square Pixel Led Lighting Αδιάβροχο Dmx Rgb Πολυχρωματικό 12mm 5V 12V Διακόσμηση Διακοπές Φως Τοπίου
| Είδος: | Διάμετρος LED φωτεινό οθόνη |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | DMX512 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Ελαφρύ 12mm πλήρες φως των τετραγωνικών SMD εικονοκυττάρου των αδιάβροχων προσπελάσιμων οδηγήσεων οδηγήσεων εικονοκυττάρου χρωμάτων
| Εφαρμογή: | η διαφήμιση, οδήγησε το φως σημαδιών σημαδιών εικονοκυττάρου σημείων |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb ή ενιαίο χρώμα |
| Εγκατάσταση: | από τη &punching τρύπα βιδών |
12w DMX512 χρώμα IP65 αδιάβροχη εξωτερική διακοσμητική λωρίδα φωτισμού LED
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP6 |
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
Εξωτερικά Μόνιμα Φώτα SPI Κόκκινα Κίτρινα Λευκά Σημεία Pixel Led Φώτα 30mm 6 Led Με Τιμή Χονδρικής
| τρύπα διατρήσεων: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία: | Διακοσμητικά |
| εγγύηση: | 2 έτη |

