Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
Πυρόστερο φως LED SMD5050 DC24V για ξενοδοχεία και γραφεία
| Ονομασία προϊόντος: | Φως LED πλυντηρίου τοίχων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Φωτισμός τοπίου με πλύση τοίχου |
| Τρόπος ελέγχου: | DMX512 |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 12V |
| Τάση εισόδου: | 180-264V |
12mm PCB LED ευέλικτο φως πλύσης τοίχου με οπτικό φακό IP65
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
DC 24V φωτεινότητα Λινκ LED Strip SMD2835 Led ευέλικτο φως πλυντηρίου τοίχων για διαφημίσεις διάχυτη αντανάκλαση 18W / M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
8mm Neon Strip Light 2835 LED 120LEDs/m 24V/12V Ευέλικτη σιλικόνη για διακόσμηση σήματος
| Τάση εισόδου (V): | DC12V/24V/220V |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρα: | 10W/m |
| Μέγεθος: | 8*16mm |
24v DMX512 Ελέγχου LED Strip Bulb Light για εξωτερική διακόσμηση τοπίου σε θεματικά πάρκα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μόνιμα φώτα χριστουγεννιάτικων σημείων με LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP 67 |
| Τρόπος ελέγχου: | Διοίκηση DMX512 |
10W Botton Price 24V Dimmable LED Lens Light Strip με ευρεία γωνία δέσμης για λιανικό και ξενοδοχειακό φωτισμό
| Διάμετρος PCB: | 12MM |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Ελαφριές σειρές |
| Χρώμα: | RGB |
καυτή πώληση Πολυχρωματικό 24v RGBIC τηλεχειριστή και wifi Διαχειριστή Strip pixel φώτα Led Eaves φώτα
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Γραμμικές λουρίδες φωτισμού των αντι οδηγήσεων νερού, λουρίδα των γραμμικών οδηγήσεων 24V με την προστασία IP65
| Μέγεθος: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| IP βαθμού: | 65 |
| Τάση: | DC24V |
Το φασόλι άσπρο SMD 60 θαύματος φω'των των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος διακοσμητικών οδήγησε/συνεχές ρεύμα 12V 5730 Μ
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 3000-6000 |
| Χρώμα: | άσπροι/θερμοί άσπρος/μπλε |

