Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
Εύκαμπτη λωρίδα φωτισμού LED DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB για διακόσμηση φωτισμού Έξυπνη λωρίδα LED
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Υψηλής πυκνότητας SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m
| Χρώμα: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δυναμικό: | 24V |
| Βάρος: | 9 κιλά |
Μόνιμο έξυπνο φως λωρίδας LED εσωτερικά και εξωτερικά πολύχρωμα διακοσμητικά φώτα Χριστουγέννων
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Υψηλή φωτεινότητα και εύκολο στον έλεγχο LED Strip Light για διαφημιστικές ανάγκες και φωτισμό
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Υψηλή σταθερό Chip. 2550 χαλκό ηλεκτροπληρώματα Καλή ανάπτυξη χρώματος LED Strip Light
| Βόλτ: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ζωή: | 30000 |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων αδιάβροχων οδηγήσεων 24V
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
180 βαθμός 5M μήκος 512leds/m οδηγημένο φως λουρίδων 14W/M ΣΠΑΔΙΚΑΣ
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 512leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14W/M |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
24V 20W 48LED Υψηλής ισχύος LED φακούς Φωτογραμμή για διαφήμιση και διακόσμηση σπιτιού
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| LED: | SMD505048 LED / m |
Υψηλή φωτεινότητα Μαγικό λευκό SMD2835 RGB ρεύμα νερού 12V 24V COB LED Strip Light COB ευέλικτη λωρίδα
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| ισχύς utput: | 14.4W/m |
| Υποστήριξη Dimmer: | Ναί |
Ο εύκαμπτος σπάδικας οδήγησε τη λουρίδα ελαφρύ 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-420 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | RGB παραίσθηση |

