Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
24V Input Voltage LED Strip Light με υψηλή φωτεινότητα και προσαρμόσιμη λευκή πράσινη κόκκινη
| Ποσότητα LED: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Ισχύς: | 18W/m |
| Τάξη IP: | IP65 |
COB Υψηλής Φωτεινότητας Υψηλής Φωτεινότητας 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k Φωτιστικό LED Strip Φωτιστικό LED Tape για Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Ελαφριά αδιάβροχη IP67 RGB 24v των εύκαμπτων οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ υψηλή πυκνότητα Dotless λουρίδων
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
Αδιάβροχο Λευκό Ζεστό Λευκό SMD2835 LED Strip Light Διακοσμητικό LED Φως 18W/M IP65 60leds/m 24V
| Ποσότητα LED: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Ισχύς: | 18W/m |
| Τάξη IP: | IP65 |
Προσαρμογή Led Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/ρολό LED Strip Light Μονόχρωμη Εσωτερική Διακοσμητική Ταινία για Νυχτερινό Φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
2835 λωρίδα φωτισμού led εξωτερικού χώρου αδιάβροχη λωρίδα φωτισμού 24V IP65 ιδανική για δημιουργική διακόσμηση φωτισμού σπιτιού
| Στυλ Σχεδιασμού: | Μοντέρνο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Συμπλέκτης |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
24v 24w SMD2835 RGBW Εύκαμπτη λωρίδα LED με δυνατότητα ρύθμισης της έντασης του φωτός για διαφημιστικές πινακίδες νέον
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Διακοσμητικό RGBW 24V 12V Αδιάβροχο Εξωτερικού Χώρου Έξυπνο Φωτιστικό Led Strip Προσαρμοσμένο 5050 5M 10M 15M Φώτα Τροχών
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
2835 12v 24v LED Strip Φωτεινότητα Εσωτερικού Χώρου Φωτισμός Σπιτιού Strip Light Πολύχρωμο Δυνατότητα ρύθμισης έντασης Φωτισμός Ντουλάπας
| Προϊόν: | 12V RGB λαμπτήρας διακόσμησης |
|---|---|
| Μέγεθος PCB: | Διπλό χαλκό 1000*10 |
| Πλάτος πλακέτας PCB: | 5mm |
Φως LED RGB εξωτερικό τοπίο φωτισμός Ultra φωτεινότητα φθηνό
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | DC5V/12V/24V |
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

