Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
Έξυπνες, εύκαμπτες λωρίδες LED RGB WS2811 με δυνατότητα ατομικής διευθυνσιοδότησης και έλεγχο μέσω εφαρμογής, 12V/24V για διακόσμηση σπιτιού
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
|---|---|
| Προϊόν: | Strips Light 12V/24V |
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Φως λωρίδας LED 1800K-10000K Φως λωρίδας LED 12V 24V Φως ευέλικτης λωρίδας LED
| Τόπος origi: | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Φανό: | ABS, χαλκός |
| CRI (ra>): | 80 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Ενεργειακή απόδοση: | Καταναλώνουν σημαντικά λιγότερη ισχύ από τα παραδοσιακά φώτα πυρακτώσεως ή φθορισμού, μειώνοντας το |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 3m ταινία διπλής όψης |
| Δυναμικό: | DC 12V |
Φωτιστικά ταινίας LED RGB 5V με έλεγχο μέσω εφαρμογής για διακόσμηση αυτοκινήτου, δωματίου, πάρτι, 60leds/m IP20/IP65/IP67/IP68
| LED ποσότητα: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Τάξη IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/M |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Δύναμη Miracle Bean 24W LED Strip Light DC24V Μέγεθος 1 μέτρο Χρώμα RGB IP βαθμός IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| LED: | 48LED/m |
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
Διακοπτόμενα Εύκαμπτα Φώτα LED Strip Υψηλής Φωτεινότητας RGB/Μονόχρωμη Ταινία Φωτός για Διακόσμηση Σπιτιού και Πάρτι
| Βαθμός IP: | 65 |
|---|---|
| Πηγή LED: | SMD2835 |
| LED Ποσότητα: | 30/60/90/120/144 |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 60W / 5M, 12W / m |
IP67 DMX512 Ελέγχου LED Strip λαμπτήρας για θεματικά πάρκα εξωτερική διακόσμηση τοπίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Διάμετρος: | 40 χιλιοστά |
Έξυπνα φώτα LED 5050 2835 Ευέλικτα φώτα LED 12V 24V 110V 220V για διακόσμηση σπιτιού Φως εξοικονόμησης ενέργειας
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
|---|---|
| Ελεγχος: | DMX512 |
| Προέλευση της αποστολής: | ΚΙΝΑ |

