Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας 24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut τηλεχειριστήριο
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Απομακρυσμένο έλεγχο IP20
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Φωτισμός εξωτερικού DC24V Φωτισμός υψηλής ποιότητας Ευέλικτη λωρίδα νεονίου
| Περίοδος εγγύησης: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Led Ποσ: | 60/90/120 |
| Αδιάβροχο: | Υδατοασφαλής κόλλα |
Υψηλή φωτεινότητα IP68 φω'τα λουρίδων 5050 RGB εύκαμπτων οδηγήσεων 12V για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων οδηγήσεων SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
γραμμικές λουρίδες φωτισμού των οδηγήσεων 12W 24V, φως σωλήνων των θερμών άσπρων οδηγήσεων για το υπαίθριο κτήριο
| Μέγεθος: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Το οδηγημένο σημείο ανάβει τον υπαίθριο τοποθετημένο αδιάβροχο στρογγυλό θαμμένο έδαφος λαμπτήρα λαμπτήρων 24v 1w IP65 επίστρωσης
| Δύναμη: | 1W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Αργίλιο |
SMD3535 φως 24 βολτ 0.5m/1m λουρίδων των γραμμικών οδηγήσεων με το υλικό κραμάτων αργιλίου
| Μέγεθος: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| οδηγημένος qty: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μάρκα: | Epistar |
Τα οδηγημένα φω'τα των διακοσμητικών οδηγήσεων φω'των IP65 18W DC24V σημείων γύρω από το έδαφος έθαψαν το λαμπτήρα 2 έτη εξουσιοδότησης
| Δύναμη: | 18W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Αργίλιο |

