Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 24v led strip lights ] Αντιστοιχία 313 προϊόντα.
η καυτή πώληση IP65 3W στεγανοποιεί γύρω από θαμμένο τον έδαφος λαμπτήρα στα υπόγεια φω'τα των οδηγήσεων
| Δύναμη: | 3W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Αργίλιο |
Τροφοδοτικό 24V 12V Αδιάβροχο Υψηλής Ποιότητας για Φωτισμό LED για Φωτιστικά LED Strip LED Module με πιστοποιήσεις CE RoHS
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Σύρμα |
| Χρήση: | LED Disply , LED Light, LED Strip |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights για οικιακό φωτισμό Εμπορικό φωτισμό
| Δυναμικό: | Συνεχές ρεύμα 12/24V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 35000ωρες |
Το 2025 τα καλύτερα πωλούμενα 24V 48 Φώτα ευέλικτη εξωτερική διακόσμηση LED ευέλικτο φως
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
24V 48 Φώτα ευέλικτη εξωτερική διακόσμηση LED ευέλικτο φως για το μοναδικό σχεδιασμό σας και την προστασία των προσωπικών πληροφοριών
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| LED: | 48LED/m |
Διαφορετικό χρώμα και αποτέλεσμα 24V 48 Φωτό ευέλικτη εξωτερική διακόσμηση LED ευέλικτο φως
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Φωτισμός εσωτερικών και εξωτερικών διακοσμητικών χώρων
| Χρόνος δειγματοληψίας: | 7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Τάση λειτουργίας: | 12V/24V |
48 Φωτισμός LED για εξωτερική σήμανση και αρχιτεκτονικό φωτισμό
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 24V |
| Χρήση: | Εσωτερικά, εξωτερικά. |
Υψηλής πυκνότητας 480leds Υψηλής απόδοσης 24V IP67 Θερμο άσπρο 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit για οικιακή οροφή κήπου
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
ο σπάδικας 12V 24V IP20 οδήγησε ελαφρύ άσπρο εύκαμπτο λουρίδων ταινιών για τη διακόσμηση 8mm 5 μέτρα/ρόλος
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V/24V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| Εκτίμηση IP: | IP20 |

