Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
Πολυχρωματικό RGB LED Neon Strip Light 12V IP65 Αδιάβροχο διακοσμητικό φωτισμό
| Δυναμικό: | DC 12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
Υδατοασφαλής εξωτερική διακόσμηση κήπου Led Strip με SMD 5050 DC 24v ευέλικτο φωτισμό
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |
Υδατοασφαλής SMD 5050 DC 24v Ευέλικτη φωτιστική λωρίδα LED για εξωτερική διακόσμηση φεστιβάλ
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M εύκαμπτη οδηγημένη λουρίδα 7.2w
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | smd5050 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Λωρίδα LED COB 8mm 320Leds Προσαρμόσιμης Θερμοκρασίας Χρώματος για Οικιακό Φωτισμό Εμπορικό Φωτισμό
| Δυναμικό: | DC 12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 35000ωρες |
DMX Madrix SMD 5050 ενιαίος οδηγημένος προγραμματίσημος διακοσμητικός ολοκληρωμένου κυκλώματος φω'των σημείου
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
WS2811 εύκαμπτο οδηγημένο φως σχοινιών χρώματος ονείρου λουρίδων προσπελάσιμο 5050 RGB 12V 24v 300LEDs
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 14.4W/m |
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED 5050 12V/24V 60 Leds λωρίδα 12v 24v SMD2835 RGBW Ευέλικτη λωρίδα φωτός LED διακόσμηση
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Miracle Bean IP65 Υψηλή φωτεινότητα υψηλής ποιότητας 12w RGB εξωτερικές LED γραμμικές λωρίδες φωτισμού
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

