Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
7512-5050 Μονάδα LED RGB 0.72W LM60-66LM Γωνία 160 IP65 Με το Κουτί Φωτισμού που Εμφανίζει Διαφορετικούς Φωτεινούς Χαρακτήρες
| Εξουσία: | 0.72W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
DV12V SMD5050 RGB LED Φωτιστική ταινία 60Leds/M Πολύχρωμα έξυπνα φώτα ταινίας για κτίρια AD
| Τύπος προϊόντος: | Φωτισμός |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 60 LEDs/m |
| Τύπος σκιάς: | ΕΠ |
DC12V 5050 οδήγησε τη λουρίδα φω'τα 5054 2835 5M έξοχων φωτεινών εύκαμπτων οδηγήσεων λουρίδων ελαφριά φω'τα λουρίδων Smd εύκαμπτα οδηγημένα
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Έξυπνη λωρίδα LED RGB Ip20 με αυτοκόλλητη βάση φωτεινές χορδές
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Εύκαμπτο φως λουρίδων 12v 120Led/M 5m/Roll οδηγημένο Smd5050
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Υψηλής ποιότητας 24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut τηλεχειριστήριο
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Απομακρυσμένο έλεγχο IP20
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Άσπρο κόκκινο πράσινο SMD 5050 λουρίδα των εύκαμπτων οδηγήσεων όρμων ανάβει 12V/24V 90 pcs/m
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Υψηλή φωτεινότητα IP68 φω'τα λουρίδων 5050 RGB εύκαμπτων οδηγήσεων 12V για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Πολυλειτουργικά προϊόντα φωτισμού 2m ανά σύνολο LED Strip Light με FPC Flexible PCB Board και Epistar5050 Chip
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P |

