Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
12V 2835smd 3000k 4000k 6000k Led Strip Light 24v Light Strip Waterproof 2835 Flexible Led Strip
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
12v 60leds/M Rgb οδηγημένη λουρίδα Ws2811 SM16703 UCS1903 5m 20IC
| Οδηγημένος τύπος: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V/24V |
| μήκος: | 5m/roll |
Οδηγημένη λουρίδα των εγχώριων εύκαμπτων RGB οδηγήσεων Wifi Bluetooth Αμαζόνιος Alexa Google εξαρτήσεων λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65 |
| μήκος: | 5000*10mm |
5050 Smd 3 οδήγησαν ενότητας 0.75w 12v Ip67 ελαφριά ενότητα λουρίδων των RGB οδηγήσεων εγχύσεων οδηγημένη την ενότητα
| Μέγεθος: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
Λωρίδα φώτων LED RGB 5050 Έξυπνος έλεγχος 12V 5mm 10mm Μονάδα LED Bar
| Τύπος εφοδιασμού: | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Είδος: | Ζεστό πωλήσεις υφασμένα γυναικεία καλοκαιρινά ρούχα γραφείου |
Έξυπνα φώτα LED 5050 2835 Ευέλικτα φώτα LED 12V 24V 110V 220V για διακόσμηση σπιτιού Φως εξοικονόμησης ενέργειας
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
|---|---|
| Ελεγχος: | DMX512 |
| Προέλευση της αποστολής: | ΚΙΝΑ |
Υψηλό φως RGB ευέλικτο Super Bright 5050 Led Strip Light Διακοσμητικό φωτισμό DC12V LED γραμμικό φως
| Αδιάβροχο βαθμό: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Καλαθοσφαίνω |
| Παραπλανητικά: | 2 χρόνια |
Εύκαμπτη λωρίδα φωτισμού LED DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB για διακόσμηση φωτισμού Έξυπνη λωρίδα LED
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

