Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
12V Smd5050 RGB 60Led/M οδήγησε τα φω'τα λουρίδων για τη διακόσμηση Χριστουγέννων
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | smd5050 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Η Rgb οδηγημένη λουρίδα ανάβει τη λουρίδα ψηφιακό προσπελάσιμο MAG 60Led/M προγραμματίσημων WS2811 RGB 5050 οδηγήσεων 5M
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| μήκος: | 5m/roll |
| Δύναμη λαμπτήρων: | 18W/m |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Light Ευέλικτο 60Leds/M Φώτα υψηλής ισχύος
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Βάρος του προϊόντος: | 0.5 κιλά |
Φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Διακοσμητικό RGBW 24V 12V Αδιάβροχο Εξωτερικού Χώρου Έξυπνο Φωτιστικό Led Strip Προσαρμοσμένο 5050 5M 10M 15M Φώτα Τροχών
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
5050 στεγανοποιήστε φως λουρίδων 60leds/m το 14.4W/M εύκαμπτο οδηγημένο
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/m |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Προϊόντα Πολυλειτουργικού Φωτισμού 15m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα PCB FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Τύπος: | Λυχνία LED |
Φαρμακευτική τιμή πολυλειτουργικό φωτισμό Προϊόντα 2m ανά σύνολο LED Strip Φως με FPC ευέλικτο πλακόνι PCB και Epistar5050 Chip και υποστηρίζουν το διαφορετικό χρώμα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Προϊόντα υψηλής ποιότητας 2m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |

