Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
Πολυλειτουργικά προϊόντα φωτισμού 2m ανά σύνολο LED Strip Light με FPC Flexible PCB Board και Epistar5050 Chip
| Δυναμικό: | 12V |
|---|---|
| Πηγή τσιπς: | SMD5050 |
| Φωτεινή ροή: | 300Lm |
DC 12V Φωτεινή Έξοδος Υψηλής Φωτεινότητας Led Strip Light 5050 300leds Φωτισμός Οπίσθιου Φωτισμού 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Εύκαμπτος Φωτισμός SMD2835 DC12V RGB Εύκαμπτη Λωρίδα Φωτισμού LED για Διαφήμιση
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 72W |
| Τάση: | Συνεχή 12V |
SMD5050 DC12V RGB ευέλικτο φως LED για ευέλικτο τοιχικό φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 18W |
| Τάση: | Συνεχή 12V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Δυναμικό: | DC12V |
|---|---|
| Τάση εισόδου ισχύος: | AC110-220V |
| Τύπος αντικειμένου: | Ελαφριές σειρές |
Λωρίδες φώτων LED SMD 5050 150 LED RGB Full Color 5 μέτρων 12v Λωρίδα ταινίας LED Φως κορδέλας Φως Μη αδιάβροχο IP20
| Ζωή: | 30000h |
|---|---|
| Πακέτο: | 5m/σχοινί |
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |
5050 LED Strip Light 12V Bare Board Design Ενεργειακή εξοικονόμηση Ευέλικτο φως για σήματα και γραμμικά έργα
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

