Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 5050 rgb led strip light ] Αντιστοιχία 95 προϊόντα.
Χονδρικό Super Bright Ευέλικτο Πίσω φωτισμένο LED Strips Φως Ευέλικτο SMD 5050 LED Strip Φως Ευέλικτο PCB DC12V
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Προστασία: | IP65 |
| Μαργαρίτης: | Καλαθοσφαίνω |
Η λουρίδα των μπλε ηλέκτρινων ρόδινων οδηγήσεων παραθύρων εύκαμπτων ανάβει 110V/220v 108W/εξέλικτρο
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| οδηγημένος qty: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μάρκα: | Epistar |
Φωτισμός εσωτερικών και εξωτερικών διακοσμητικών χώρων
| Χρόνος δειγματοληψίας: | 7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Τάση λειτουργίας: | 12V/24V |
Έξυπνη, εύκαμπτη, εσωτερική λωρίδα φωτισμού LED DV12V SMD5050 RGB, πολύχρωμη για διακόσμηση σπιτιού
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
|---|---|
| Υλικό τσιπ: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights για οικιακό φωτισμό Εμπορικό φωτισμό
| Δυναμικό: | Συνεχές ρεύμα 12/24V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 35000ωρες |
48 Φωτισμός LED για εξωτερική σήμανση και αρχιτεκτονικό φωτισμό
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Εισαγωγή: | 24V |
| Χρήση: | Εσωτερικά, εξωτερικά. |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Ψηφιακό LED Strip Ευέλικτο Μαγικό Όνειρο
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένα RGB LED Pixel, LED φωτιστικά σημείων διευκρινίσιμες RGB LED Strip 30mm LED φωτιστικά σημείων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |

