Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Μέγεθος: | 225mm*53mm*19mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως +60 ° C |
| Πρότυπα ασφάλειας: | CE, Rohs |
Σημείο ελαφρύ 1.5W Smd5050 DC24V 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67 RGB DMX512
| Όνομα προϊόντων: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Χρώμα: | RGB |
ελαφρύ φασόλι υπαίθριο αδιάβροχο IP67 θαύματος σημείου των RGB 30mm οδηγήσεων 1.5W Smd3535 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGB |
Μόνιμη λύση φωτισμού εξωτερικού LED διακοσμητικού φωτισμού για την πρόσοψη κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | Χριστουγεννιάτικα φώτα |
|---|---|
| Χρήση: | εξωτερικό τοπίο |
| Υλικό: | ΕΠ |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Αριθμό μοντέλου: | XH-350W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 36V |
| Τάση εισόδου: | 110-265V |
Φασόλι Ucs1903 12mm θαύματος φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων IP67 0.3W
| Εφαρμογή: | Τοπίο |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
φω'τα των αδιάβροχων διακοσμητικών οδηγήσεων 30mm
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Πυρόστερο φως LED SMD5050 DC24V για ξενοδοχεία και γραφεία
| Ονομασία προϊόντος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050*48 |
12 γραμμικές λουρίδες φωτισμού των οδηγήσεων Wattage με τον κύβο - πετώντας υλικό σώματος κραμάτων ψευδάργυρου
| Μέγεθος: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP βαθμού: | 65 |
| Τάση: | DC24V |

