Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
γραμμικές λουρίδες φωτισμού των οδηγήσεων 12W 24V, φως σωλήνων των θερμών άσπρων οδηγήσεων για το υπαίθριο κτήριο
| Μέγεθος: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Λουρίδα 30000 των RGB οδηγήσεων χρώματος γραμμικών ένταση διάρκειας ζωής 288000mcd Χ για υπαίθριο
| Δύναμη: | 12W |
|---|---|
| Μέγεθος: | L1000*W28*H25 |
| IP βαθμού: | 65 |
DMX512 γραμμικές λουρίδες φωτισμού των οδηγήσεων
| Δύναμη: | 12W |
|---|---|
| Μέγεθος: | L1000 * W32 * H32 |
| Βαθμός IP: | 67 |
Εξωτερική τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC12V DC24V Αδιάβροχος οδηγός LED για φωτιστικά
| Τύπος: | LED τροφοδοσία |
|---|---|
| Διαρροή εξουσίας: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Ip67 Εργοστασιακός Προμηθευτής Ac100-265V 400W LED Τροφοδοτικό Οδηγός Μετασχηματιστής Οδηγός Φωτισμού
| Δυναμικό: | 24V |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Χρώμα: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε το εύκαμπτο σημάδι νέου λουρίδων ελαφρύ DC12V 10W/Μ RGB DC512
| όνομα: | Φωτισμός λωρίδας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | singlecolor |
| Δύναμη: | 10W/M |
SMD5050 Twinklight Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Μόνιμα φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Λουρίδα ελαφρύ 0.9Watt DC15V των οδηγήσεων Χριστουγέννων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων SMD5050 IP67
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Υψηλής Απόδοσης 100W 300W 24V Led Driver Τροφοδοτικό LED IP67 Αδιάβροχο για Πηγή Φωτός LED
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
IP67 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |

