Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
Αδιάβροχο Εσωτερικό και Εξωτερικό 300W 12V Led Driver Τροφοδοτικό Led Υψηλής Ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για Διακοσμητικά Φώτα
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
|---|---|
| Τύπος: | LED τροφοδοσία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -40 - 60, |
Πυρόστερο διακοσμητικό SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V για εξωτερικό φωτισμό
| Ονομασία: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικό |
Χαμηλή Τιμή Λεπτό LED Τροφοδοτικό IP67 Εσωτερικού Εξωτερικού Χώρου 500W LED Strips Driver DC24V Switching Power Supply
| Ισχύς εξόδου: | 480W |
|---|---|
| Τύπος: | IP67 αδιάβροχο τροφοδοτικό LED 12V |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C-+60°C |
IP67 Αδιάβροχη τροφοδοσία 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W εξωτερικός οδηγός LED
| Υλικό κελύφους: | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό: | Διάκριση IP67 |
| Ονομασία των στοιχείων: | Τροφοδοσία ρεύματος |
Εξωτερικός 200W 12V 24V IP67 Αδιάβροχος Οδηγός Led Τροφοδοτικό για Φωτισμό Led
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Τρόπος: | 200W στεγανοποιήστε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των οδηγήσεων |
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα |
Μετασχηματιστής LED 400W 24V IP67 Αδιάβροχος Οδηγός LED Switching Power Supply
| Αποδοτικότητα: | > 93% |
|---|---|
| Πτυχίο IP: | IP67 |
| Εισαγωγή: | AC180-264V |
Τροφοδοτικό 24V 12V Αδιάβροχο Υψηλής Ποιότητας για Φωτισμό LED για Φωτιστικά LED Strip LED Module με πιστοποιήσεις CE RoHS
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Σύρμα |
| Χρήση: | LED Disply , LED Light, LED Strip |
12V IP67 αδιάβροχη οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων 10W 200W με το CE ROHS
| Τάση: | 12v 24v |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
Υψηλής πυκνότητας 480leds Υψηλής απόδοσης 24V IP67 Θερμο άσπρο 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit για οικιακή οροφή κήπου
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
SMD5050 DC24V Αδιάβροχο IP67 LED Strip Wall Washer Εξωτερική εφαρμογή ξενοδοχείου
| Ονομασία προϊόντος: | Φως LED πλυντηρίου τοίχων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Φωτισμός τοπίου με πλύση τοίχου |
| Γωνία δέσμης: | 10*60 |

