Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Ενεργειακή απόδοση: | Καταναλώνουν σημαντικά λιγότερη ισχύ από τα παραδοσιακά φώτα πυρακτώσεως ή φθορισμού, μειώνοντας το |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | 3m ταινία διπλής όψης |
| Δυναμικό: | DC 12V |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Ευέλικτο LED Strip Light Αδιάβροχο IP67 RGB 24v Υψηλής Πυκνότητας Χωρίς Σημεία Διακόσμηση Οικιακού Οίκου
| Χρώμα: | rgb |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | 24V |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
Λουρίδα ελαφρύ IP67 DC12V 10W/M των οδηγήσεων φασολιών θαύματος ενιαίο χρώμα αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | 2835-120 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 10 W/M |
Κατασκευαστής φωτιστικών ταινιών εξωτερικού χώρου Led Strip Lights Αδιάβροχο IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Φωτεινό DC24V 8MM IP67 LED Strip Light Χαλκό βάσης μονόπλευρο εργοστασιακό υλικό
| Πηγή φωτός LED: | SMD2835 |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC24V |
| Τύπος στοιχείου: | Φωτεινές ζώνες |
Εύκαμπτη λωρίδα φωτισμού LED DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB για διακόσμηση φωτισμού Έξυπνη λωρίδα LED
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Στεγανοποιήστε την οδηγημένη ελαφριά άσπρη εύκαμπτη ελαφριά 12V 24V εύκαμπτη οδηγημένη σπάδικας λουρίδα ταινιών για τη διακόσμηση
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 480leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP67 |
| Δύναμη: | 9W/M |
12V 2835smd 3000k 4000k 6000k Led Strip Light 24v Light Strip Waterproof 2835 Flexible Led Strip
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

