Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 233 προϊόντα.
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
DMX 512 Ελεγκτής LED Strip Light 6m μήκος για τον κήπο Πάρκο φωτισμού υλικό PC
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
IP67 DMX φωτεινή ροή λουρίδων 100lm φωτισμού των οδηγήσεων γραμμική με τη γωνία ακτίνων 120 βαθμού
| Μέγεθος: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
5050 στεγανοποιήστε φως λουρίδων 60leds/m το 14.4W/M εύκαμπτο οδηγημένο
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/m |
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
100W IP67 Αδιάβροχο SMD2835 LED Φως Πλημμύρας DMX512 Σύστημα ελέγχου για εξωτερικό φωτισμό
| Γωνία: | 160 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση εσωτερικού/εξωτερικού χώρου |
| Προστατευτικές τάξεις: | Διάκριση IP67 |
SMD3535 φως 24 βολτ 0.5m/1m λουρίδων των γραμμικών οδηγήσεων με το υλικό κραμάτων αργιλίου
| Μέγεθος: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Υψηλή Ενεργειακή Απόδοση, Ισχυρή Προσαρμοστικότητα, 110V 220V AC LED Driver Τροφοδοτικό, Αδιάβροχο IP67
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Τύπος: | LED τροφοδοσία |
| Διαρροή εξουσίας: | 0,72,2W, 0,3W, 0,24W/LED, 1,5 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| Η τάση εξόδου συνεχούς: | 12V |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | Εναλλακτικός ρεύμα 170-265V |
| Υλικό τσιπ: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

