Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
Προϊόντα Πολυλειτουργικού Φωτισμού 15m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα PCB FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Τύπος: | Λυχνία LED |
Προϊόντα υψηλής ποιότητας 2m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φαρμακευτική τιμή πολυλειτουργικό φωτισμό Προϊόντα 2m ανά σύνολο LED Strip Φως με FPC ευέλικτο πλακόνι PCB και Epistar5050 Chip και υποστηρίζουν το διαφορετικό χρώμα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Ευρέως χρησιμοποιούμενη σε διακοσμήσεις λωρίδων φώτων led Έξυπνη Ευέλικτη Εσωτερική DV12V SMD5050 RGB LED Λωρίδα Φωτός Πολύχρωμες Λωρίδες Φώτων Για Διακόσμηση Σπιτιού
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φωτιστική ταινία LED με δυνατότητα διευθυνσιοδότησης IP67 Αδιάβροχη DC12V DC24V Σχεδιασμός μονάδας Ταινία 3M Εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Εύθραυστος: | Ναί |
| Μοντέλο: | Λυχνία LED |
6m ανά σειρά LED Strip Light IP67 Κατάλληλο για φωτισμό κήπου
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |
IP67 DMX512 Ελέγχου LED Strip λαμπτήρας για θεματικά πάρκα εξωτερική διακόσμηση τοπίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Διάμετρος: | 40 χιλιοστά |
Ελέγχος SPI LED Strip Light Για φωτισμό κήπου Πάρκου Ηλεκτρονικού υπολογιστή Υλικό Φωτεινές χορδές
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Υλικό: | ΕΠ |
Ελαφριά αδιάβροχη IP67 RGB 24v των εύκαμπτων οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ υψηλή πυκνότητα Dotless λουρίδων
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
CE RHOS Λίστα 110V 220V AC Τροφοδοτικό LED Driver IP67 Αδιάβροχο Εξωτερικού Χώρου 3 Χρόνια Εγγύηση για Έργο Φωτισμού LED Strip
| Αποδοτικότητα: | ≥85% |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE ROHS |
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα/πάνω από τη θερμοκρασία/πάνω από το φορτίο |

