Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 232 προϊόντα.
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
5050 Smd 3 οδήγησαν ενότητας 0.75w 12v Ip67 ελαφριά ενότητα λουρίδων των RGB οδηγήσεων εγχύσεων οδηγημένη την ενότητα
| Μέγεθος: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
Εσωτερικό και εξωτερικό 400W 12V Led Driver Led Power Supply Υψηλής ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για διακοσμητικά φώτα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φωτιστικά ταινίας LED RGB SMD 5050 5 μέτρων 12V, Μη αδιάβροχα IP20
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Μήκος: | 5m/roll |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 18W/m |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 12V |
| Τάση εισόδου: | 180-264V |
Αδιάβροχο τροφοδοτικό LED IP67 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver για εξωτερικό φωτισμό ταινιών, πινακίδων και τοπίου
| Αριθμό μοντέλου: | XH-350W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 36V |
| Τάση εισόδου: | 110-265V |
Εξωτερικό 400W 12V LED Driver LED τροφοδοσία υψηλής ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για διακοσμητικά φώτα
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |

