Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 233 προϊόντα.
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
| Τάση εισαγωγής: | 170-265V |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
Χονδρικό DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Linear Strip Light Copper Base Single Side Material 3000K / 4000K 6500K COB LED
| Πηγή φωτός LED: | SMD2835 |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC24V |
| Τύπος στοιχείου: | Φωτεινές ζώνες |
Το φως υπαίθρια 3 λουρίδων των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των οδηγήσεων Χριστουγέννων εικονοκυττάρου DC12V 1W οδήγησε μέσα
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Αδιάβροχο Τροφοδοτικό LED 150W 12V 24V Εξωτερικού Χώρου για Φώτα LED Strip
| Προϊόν: | ODM&OEM |
|---|---|
| ρεύμα εξόδου: | 12.5Α/6.25Α |
| Δύναμη εξόδου: | 150W |
SMD2835 IP67 RGB LED Μονάδα Φωτισμού 1.5W 150LM 12V DC Είσοδος Πλήρους Χρώματος Πηγή Φωτός
| Γωνία φωτισμού: | 160 ° |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Χρώμα: | Λευκό |
Έξυπνος ελεγκτής Wifi Αδιάβροχος IP67 RGBW 12V 30mm Εξωτερική λωρίδα LED Εξωτερικό προγραμματιζόμενο διακοσμητικό φως Λαμπτήρα τοπίου
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Αριθμό μοντέλου: | XH-650W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 36V |
| Τάση εισόδου: | 110-265V |
Ηλεκτρικός οδηγός LED 36V 100W Ηλεκτρική τροφοδοσία LED Αδιάβροχος IP67 LED μετασχηματιστής για LED ταινία LED Strip εσωτερικό εξωτερικό
| Όνομα αντικειμένων: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
| Κλάση IP: | IP67/IP65 |

