Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 233 προϊόντα.
Φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων φασολιών F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar θαύματος για το σημάδι
| Γωνία ακτίνων: | 120 βαθμός |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Εργοστασιακή Χονδρική Αδιάβροχο Μετασχηματιστή 12V 24V 100W LED Switching Power Supply AC DC Αδιάβροχο για Επιγραφές LED και Ταινίες
| Κλάση IP: | IP67 |
|---|---|
| Χρήση: | Φως, βιομηχανία, κατασκευή |
| Αποδοτικότητα: | 87.5% |
12V 24V Ultra Thin and Slim Led Power Supply 100W 300W 400W 600W IP67 Τετάρτη σταθερού ρεύματος Φωτισμός LED Driver
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W-B |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Τροφοδοτικό LED DC 12V 24V IP67 Μετασχηματιστής Οδηγός LED για Φωτισμό LED
| Εφαρμογή: | λυχνία LED |
|---|---|
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 200W |
| Λέξη-κλειδί: | Οδηγός LED, τροφοδοσία LED |
2904 οδηγημένο το RGBW σημείο ελαφρύ IP67 υπαίθριο στεγανοποιεί την ελαφριά σειρά των RGB οδηγήσεων του 1903
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανές κοχύλι/γαλακτώδες κοχύλι |
| Εφαρμογή: | Οικογενειακό σπίτι, ΤΟΠΙΟ, πρόσοψη οικοδόμησης |
IP67 Αδιάβροχη εξωτερική παροχή ηλεκτρικής ενέργειας LED 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w για LED Driver
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
Φασόλι IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 θαύματος φω'των σημείου των οδηγήσεων DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 2.5W |
| Τάση: | DC24V |
24v DMX512 Ελέγχου LED Strip Bulb Light για εξωτερική διακόσμηση τοπίου σε θεματικά πάρκα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μόνιμα φώτα χριστουγεννιάτικων σημείων με LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP 67 |
| Τρόπος ελέγχου: | Διοίκηση DMX512 |
86% η αποδοτικότητα 8.3A 200w στεγανοποιεί την οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 12v 24V
| Εφαρμογή: | Φως οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
| Λέξη κλειδί: | ο οδηγημένος οδηγός, οδήγησε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος |
86% Απόδοση 8.3A 200w Αδιάβροχη τροφοδοσία με LED 12v 24V Αναπροσαρμοστής σταθερής τάσης Διακόπτης τροφοδοσίας
| Εφαρμογή: | Φως LED |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 200W |
| Κλειστή λέξη: | Οδηγός LED, τροφοδοσία LED |

