Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 233 προϊόντα.
Εξαιρετικά λεπτός οδηγός λωρίδας LED AC180-264V 60HZ DC 45V 1000W 1200W 1500W Λεπτή μονάδα LED Switching Power Supply
| Αριθμό μοντέλου: | XH-1000W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 45V |
| Τάση εισόδου: | 180-264V |
Υδατοασφαλής φακός LED σειρά Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Φως Ευέλικτο
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Μετασχηματιστής LED 12V 100W Τροφοδοτικό LED Αδιάβροχο IP67 για ταινία LED, λωρίδα LED, εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
| Όνομα αντικειμένων: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
| Κλάση IP: | IP67/IP65 |
10W συνεχές ρεύμα 40V - 80V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τρεχουσών αδιάβροχων οδηγήσεων τρόπου Swithcing
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
2400mA παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τρεχουσών αδιάβροχων οδηγήσεων για το φωτισμό των υπαίθριων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τρεχουσών αδιάβροχων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
IP65 Αδιάβροχος οδηγός LED 400W για φωτισμό γράμματος 30000 ώρες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Υψηλής ποιότητας διαφορετική μονάδα LED και καλύτερα προϊόντα Μονόχρωμη 3 SMD9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Φώτα 12v από την Κίνα, η κορυφαία αγορά προϊόντων της Κίνας Μονόχρωμη μονάδα LED 3.5
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Διαρκής και εξοικονόμηση ενέργειας Ηλεκτρική τροφοδοσία LED 12V 24V για εσωτερικό εξωτερικό φωτιστικό LED
| Προστασία: | Αδιάβροχο IP67 |
|---|---|
| Έλεγχος θαμπώματος: | Κανένας |
| Περίφραξη: | Κέλυφος από ανοξείδωτο αλουμίνιο |
Υψηλής Απόδοσης 12V 24V για Τροφοδοτικό LED Driver Εξωτερικού Χώρου με Προστασία Βραχυκυκλώματος AC DC για Έργα Φωτισμού
| Καλώδιο με κουβέρτα: | μεμονωμένο καλώδιο εξόδου |
|---|---|
| Παραγωγή: | 3000mA; 20-36V |
| Λέξη -κλειδί: | οδηγός LED |

