Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip67 waterproof led strip light ] Αντιστοιχία 233 προϊόντα.
Ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm των ενιαίων χρώματος οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Outdoor Waterproof Ultra-Thin DC12V 120W Linear Power Supply LED Light Strips Driver with High Energy Transfer Efficiency AC-DC
| Υπηρεσία: | OEM & ODM |
|---|---|
| Τάση DC: | 12V |
| Αδιάβροχο επίπεδο: | IP67 |
12V 40 Watt στεγανοποιούν την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των οδηγήσεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου Shell |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Ηλεκτρονικός οδηγός μετασχηματιστή φωτισμού Δρομολογητής διακόπτης τροφοδοσίας Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w με υψηλή ισχύ
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
IP67 των αδιάβροχων προγραμματίσημων οδηγήσεων τηλεοπτική υπαίθρια οικοδόμησης επίδειξη πλέγματος υποβάθρου πτυσσόμενη οδηγημένη
| Τάση: | DC12-24V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | DMX512 οδηγημένος ελεγκτής |
| Εξουσιοδότηση: | 3years εξουσιοδότηση |
Προγραμματιζόμενη δυναμική μονοχρωματική επίδραση αλλαγής χρώματος με φως νέον
| Χρώμα: | γκρι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
Ελαφρύ φασόλι θαύματος των οδηγήσεων σημείου IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGBW |
Τροφοδοτικό Led Driver 12V 24V αδιάβροχο 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C έως +60°C |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | συνεχές ρεύμα 12V 24V |
| Συχνότητα: | 50-60 Hz |
Υδατοασφαλής τροφοδοσία IP LED με έξοδο 12V/24V για διάφορες εφαρμογές
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Μετασχηματιστές Διακόπτης 220V-24V LED τροφοδοσίας
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

